Kush është bërë baba nga futbollistët e Kombëtares? 13

Futbollisti i njohur i ekipit të kuqezinjve ka marrë statusin prind dhe ka ndarë me emocion lajmin e ardhjes në jetë të fëmijës së parë. Futbollisti Sokol Cikalleshi dhe bashkëshortja e tij Kornelia janë bekuar me një vajzë, Rajnën!

 

27-vjeçari, sulmues i kuqezinjve,  mezi ka pritur ta marrë në krahë të porsalindurën: “Zyrtarisht Baba ! Falenderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote ! RAJNA”, shkruan ai në rrjetet sociale në foton e parë me të bijën.

Cikalleshi luan në kampionatin turk me ekipin e Osmalisporit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

22  ide dhuratash/ I gjeni në dyqanet e Fashion Group Albania 15

Krishtlindjet dhe Viti i Ri janë tek dera! Ende në dilemë për të zgjedhur dhuratën për partneren, partnerin, fëmijët dhe të dashurit tuaj? FashionGroup Albania me 20 dyqanet e tij të vendosura në Qendrët Tregtare QTU dhe TEG: Mango, Cortefiel, Springfield, Parfois, Geox, Carpisa, Okaidi, Prenatal, Goldenpoint, Terranova, WomenSecret ju sugjeron 22 produkte, të cilat këto ditë mund t’i përfitoni deri në 50 përqind ulje! Mos harroni të përdorni në të gjitha këto dyqane kartën e besnikërisë “My Fashion Card”! Me të përfitoni menjëherë pikë e privilegje unike!

 

Buzë të fryra? Jo më, ja trendet e vitit 2018 16

Buzët e fryra të bukura? Harrojini sepse nuk janë më! me sa duket, më në fund ka ardhur koha që dhe epokës së fryrjes së buzëve ti vij fundi, e për ne që i kemi të holla po vijnë ditë të bardha.

Nuk e dimë se si do të jetë viti që vjen, por ky fillim duket i mbarë, e fillimi i mbarë gjysma e punës thotë një shprehje.

Trendi më i fundit është Wine Lips. Një make up të cilin mund ta vendosnishumë thejshtë në shtëpi. Praktik dhe i bukur. Tendencat më së shumti do të shkojnë drejt ngjyrave të errta. Si për shembull ngjyra e purport, buzëkuq me hije kumbulle etj. Provojini e do të dukeni elegnate dhe bukur.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: